Zmes esenciálnych olejov – Zimný spánok

Kód: 699
€6,80 / ks
Skladom (5 ks)

100% čistý prírodný esenciálny olej zo sviatočnej kolekcie Zimný spánok. Iskrivá kombinácia sviatočných vôní, ktorá súčasne napĺňa životom a zahaľuje priestor a dušu do sviatočného pokoja. Vyrovnáva, upokojuje, osviežuje. Nesie takmer všetky známe sviatočné vône Vianoc v kombinácii špeciálnej a komplexnej vône: olej z krvavého pomaranča zaručuje iskrenie, škorica a klinčeky prinášajú pikantnú, sladkú, sviatočnú náladu, zatiaľ čo bylinný obsah levandule, rozmarínu a ružového dreva dopĺňajú ochranu a poskytujú úžasný zážitok. Skutočné poklady prírody vo sviatočnej mágii vône, ktoré uvádzajú dušu do rovnováhy, upokojujú myseľ alebo len osviežujú telo, zlepšujú pohodu. Vyživujte svoju dušu čarovnou vôňou sviatkov a vyleťte seba a svojich blízkych v sprievode nášho slávnostného oblaku vôní do sveta rozmaznávania! Balenie: 10 ml

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Viac informácií: Zmes prírodného éterického oleja Olivia Natural je 100% čistý a kvalitný produkt. Môže byť použitý v difúzeroch, do masážnych olejov. Osviežuje a parfumuje vzdušné priestory kvapkaním 4 - 6 kvapiek do difúzera a pôsobí upokojujúco na dušu. Pre upokojujúci aromatický kúpeľ rozpustite 8 - 10 kvapiek éterického oleja v mlieku, mede alebo v jednom z našich základových olejov a potom pridajte do kúpeľa. Neodporúča sa nanášať ho priamo na pokožku!  Škoricový éterický olej sa neodporúča osobám s citlivou pokožkou, počas tehotenstva alebo deťom! Vďaka svojim silným prchavým látkam má intenzívny účinok na zvýšenie krvného obehu, preto môže na citlivej pokožke spôsobiť začervenanie a citlivosť. Skladujte na chladnom mieste alebo pri izbovej teplote, chráňte pred priamym slnečným žiarením a teplom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Používajte iba zvonka, na ošetrenie povrchu pokožky nepoužívajte neriedené! Chráňte svoje oči! Esenciálne oleje sú vysoko horľavé zlúčeniny, nepoužívajte v ich blízkosti otvorený oheň!

Zloženie (INCI): Citrus Aurantium (orange blood) Dulcis Peel Oil (éterický olej z krvavého pomaranča), Cinnamomum Cassia Leaf Oil (škoricový éterický olej), Lavandula Hybrida Oil (éterický olej z levandule), Eugenia Caryophyllus Leaf Oil (éterický olej z klinčeka), Aniba Rosaeodora Oil (éterický olej z ružového dreva), Rosmarinus Officinalis Leaf Oil (rozmarínový éterický olej).

Dodatočné parametre

Kategória: Kozmetika
Záruka: 2 roky