Wash Taps prací gél White

Kód: 034S
Značka: NATURCLEANIG
€1,90 / 500g
Vypredané
 

Wash Taps White hypoaelergénny prací gél na biele prádlo bez fosfátov, chlóru, parabénov, palmových olejov, netestované na zvieratách, vyrobený z vegánskych a prírodných prísad ( kukuričný olej, kokosový olej ) s tea tree olejom a aloe verou. Obsahuje vysoko biologicky odbúrateľné povrchovo aktívne látky a výhradne je použité iba potravinárske farbivo.


Detailné informácie

Podrobný popis

 

Popis : Wash Taps White hypoaelergénny prací gél na biele prádlo je vhodné na pranie v práčke, ale aj na ručné pranie. Vďaka špeciálnemu zloženiu si môžeme obliecť voňavé a čisté prádlo aj bez použitia aviváže. Na tkanive oblečenia nezostávajú biele zvyšky čistiaceho prostriedku.
Dávkovanie : dávkovanie je hospodárne, pretože 75 ml pracieho gélu stačí na pranie 4 až 5 kg suchého priemerne znečisteného oblečenia. Pre správne dávkovanie si prosím pozrite návod na etikete. Dávka je samozrejme ovplyvnená aj tvrdosťou vody použitej na pranie ( overte si u miestneho dodávateľa pitnej vody ), stupňom znečistenia bielizne a teplotou prania. Čím je mäkšia voda na pranie, tým menej gélu je potrebných na pranie. Na veľmi silne zašpinené prádlo najprv použite čistič škvŕn a vopred namočte. Wash Taps ECO Hypoallergen prací gél nepoškodzuje prádlo ani vtedy, keď sa aplikuje priamo na látku.
Aké látky sa dajú prať pomocou Wash Tapc ECO Hypoallergen ? Je šetrný čistiaci prostriedok, ideálny pre vlnené a hodvábne tkaniny. Neobsahuje celulázový enzým, takže je vhodný aj na pranie bambusových plienok.

dávkovanie

<8°dH, 8-20°dH
mäkká, stredná, tvrdá voda

>20°dH
veľmi tvrdá voda

 

50 ml

75 ml

 

75 ml

100 ml

 

Zloženie : aniónová povrchovo aktívna látka <10% (biologická odbúrateľnosť> 90%), amfotérna povrchovo aktívna látka <3%, vôňa. Upozornenie! Spôsobuje vážne podráždenie očí. Uchovávajte mimo dosahu detí. V PRÍPADE KONTAKTU S OČAMI : Opatrne niekoľko minút vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sa dajú ľahko vybrať. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva : vyhľadajte lekársku pomoc. Po manipulácii si dôkladne umyte ruky. Skladujte pri teplotách nad + 5 ° C do + 25 ° C.

 

Výrobca: Cudy Future Kft. 4400 Nyíregyháza, kéz u. 8. Maďarsko