Vianočné pečivo - zmes esenciálnych olejov

Kód: 696
€6,20 / ks
Skladom (5 ks)

100 % čistota a skutočná vôňa perníka

100% čistá zmes éterických olejov zahŕňa korenie a vôňu vianočných koláčov a evokuje zázrak sviatkov očakávaných detským vzrušením, časom láskyplných pohľadov. Čím je táto zmes éterických olejov uzavretá vo fľaši s aromaterapiou taká výnimočná? Pretože v nej nájdete všetky koreniny a ovocie, ktoré patria k sviatočnej príprave: pomarančový olej, muškátový oriešok, koriander, klinčeky a škorica uzavreté v jednej voňavej kompozícii. Táto korenistá, ale ovocná sviežosť, zmes éterických olejov, ktorá zahreje dušu a pomôže vám prežiť chvíle naladenia a pokoja. Jej upokojujúca vôňa vás očarí a zmierni napätie. Vyživujte svoju dušu čarovnou vôňou sviatkov a vyleťte seba a svojich blízkych v sprievode nášho slávnostného oblaku vôní do sveta rozmaznávania! Balenie: 10 ml

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Viac informácií: Zmes prírodného éterického oleja Olivia Natural je 100% čistý a kvalitný produkt. Môže byť použitý v difúzeroch, do masážnych olejov. Osviežuje a parfumuje vzdušné priestory kvapkaním 4 - 6 kvapiek do difúzera a pôsobí upokojujúco na dušu. Pre upokojujúci aromatický kúpeľ rozpustite 8 - 10 kvapiek éterického oleja v mlieku, mede alebo v jednom z našich základových olejov a potom pridajte do kúpeľa. Neodporúča sa nanášať ho priamo na pokožku! Škoricový éterický olej sa neodporúča osobám s citlivou pokožkou, počas tehotenstva alebo deťom! Vďaka svojim silným prchavým látkam má intenzívny účinok na zvýšenie krvného obehu, preto môže na citlivej pokožke spôsobiť začervenanie a citlivosť. Esenciálny olej z pomaranča je citlivý na svetlo, preto sa neodporúča používať éterický olej pred opaľovaním v lete a pred soláriom v zime! Po použití sa nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. Skladujte na chladnom mieste alebo pri izbovej teplote, chráňte pred priamym slnečným žiarením a teplom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Používajte iba zvonka, na ošetrenie povrchu pokožky nepoužívajte neriedené! Chráňte svoje oči! Esenciálne oleje sú vysoko horľavé zlúčeniny, nepoužívajte v ich blízkosti otvorený oheň!

Zloženie (INCI): Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil, Citrus Limon Peel Oil, Cinnamomum Cassia Leaf Oil, Coriandrum Sativum Oil, Foeniculum Vulgare Dulce Fruit Oil, Eugenia Caryophyllus Leaf oil, Myristica Fragrans Oil.

Dodatočné parametre

Kategória: Kozmetika
Záruka: 2 roky