Soľ do kúpeľa - Zimný spánok

Kód: 681
€10,56 / ks
Skladom (2 ks)

Soľ do kúpeľa – Zimný spánok 

Soľ do kúpeľa zo sviatočnej kolekcie Zimný spánok poskytuje zamatový pocit, ktorý je ovocný, iskrivý a zároveň slávnostný. Sviežosť krvavého pomaranča, škorica, klinčekové tóny poskytuje relaxačný kúpeľ a zdravý vzhľad pokožky. Morská soľ zároveň čistí, dezinfikuje a napína pokožku. Hrejivý kúpeľ plný soli do kúpeľa pôsobí regeneračne a stimuluje obnovu kožných buniek. V každom kryštáliku soli do kúpeľa Zimný sen sa ukrýva sviatočná atmosféra a uvoľňujúca harmónia, ako bonus dostanete zamatovú, hebkú pokožku. Balenie: 250 ml

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Viac informácií: Do vody s teplotou aspoň 37 °C dajte dve polievkové lyžice soli do kúpeľa a nechajte rozpustiť, potom si blahodarný kúpeľ užívajte tak dlho, ako je to dobré, minimálne však 15 až 20 minút, po ktorom by mala byť pokožka dôkladne opláchnutá čistou vodou. Účinnosť kúpeľovej terapie sa zvýši, ak si doprajete asi štvrťhodinu po kúpaní pokojný odpočinok. Nesie takmer všetky známe sviatočné vône Vianoc v kombinácii špeciálnych a komplexných vôní. Neodporúčame sa ľuďom s citlivou pokožkou alebo deťom do 6 rokov a počas tehotenstva, kvôli intenzívnemu prekrveniu zlepšujúcemu a hydratačnému účinku škoricového oleja, ktorý môže spôsobiť začervenanie a citlivosť pokožky.

 Viac o jej vôňach: Spomedzi jej olejov má škorica, krvavý pomaranč a klinčeky silné antiseptické, antivírusové a dezinfekačné vlastnosti, takže ich možno použiť aj na ošetrenie problematickej pleti. Má silné protizápalové vlastnosti a blahodarným olejom z levandule a klinčekov hojí rany. Ružové drevo, krvavý pomaranč a klinček zlepšujú náladu, harmonizujú, rovnováhu. To môže byť dobré pre stres, úzkosť a únavu. Upokojujúce, relaxačné oleje z levandule a ružového dreva pomáhajú vyrovnávať pokožku na mastnej a suchej pokožke. Teplé, korenisté esenciálne oleje z rozmarínu a škorice povzbudzujú, osviežujú a stimulujú krvný obeh, prehrievajú celé telo. Osviežuje, zlepšuje pohodu, povzbudzuje.

Zloženie (INCI): Maris Sal (morská soľ), Citrus Aurantium (orange blood) Dulcis Peel Oil (éterický olej z krvavého pomaranča), Cinnamomum Cassia Leaf Oil (škoricový éterický olej), Lavandula Hybrida Oil (éterický olej z levandule), Eugenia Caryophyllus Leaf Oil (éterický olej z klinčeka), Aniba Rosaeodora Oil (éterický olej z ružového dreva), Rosmarinus Officinalis Leaf Oil (rozmarínové éterický olej), MICA: CI 77891, CI 77861, CI 77491 (sľudový prášok-prírodné farbivo), Rosmarinus Officinalis Flower Powder (sušený rozmarín). Citral*, Coumarin*, Eugenol*, Limonene*, Linalool*, Cannamal*. * Je prirodzenou súčasťou esenciálneho oleja.