Prací gél granátové jablko

Kód: P30
€2,15 / 500g
Skladom (>5 500g)

Wash Taps granátové jablko Hypoallergen Wash Gel na farebné prádlo bez fosfátov, chlóru, parabénov, palmových olejov, netestované na zvieratách, vyrobený z vegánskych a prírodných prísad ( kukuričný olej, kokosový olej ). Obsahuje vysoko biologicky odbúrateľné povrchovo aktívne látky a výhradne je použité iba potravinárske farbivo.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prací gél na farebnú bielizeň je vhodný na pranie v práčke, ale aj na ručné pranie. Vďaka špeciálnemu zloženiu si môžeme obliecť voňavé a čistú bielizeň aj bez použitia aviváže. Na tkanive oblečenia nezostávajú biele zvyšky čistiaceho prostriedku.
Dávkovanie : dávkovanie je hospodárne, pretože 75 ml pracieho gélu stačí na pranie 4 až 5 kg suchého priemerne znečisteného oblečenia.   Na veľmi silne zašpinenú bielizeň najprv použite čistič škvŕn a vopred namočte. Wash Taps granátové jablko Hypoallergen prací gél nepoškodzuje bielizeň ani vtedy, keď sa aplikuje priamo na látku. Pre správne dávkovanie si prosím pozrite návod na etikete.

Zloženie : Zloženie: neiónová povrchovo aktívna látka 5-10%; aniónová povrchovo aktívna látka rastlinného pôvodu 1-5%; Fenoxyetanol.

Upozornenie! Spôsobuje vážne podráždenie očí. Uchovávajte mimo dosahu detí. V PRÍPADE KONTAKTU S OČAMI : Opatrne niekoľko minút vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sa dajú ľahko vybrať. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva : vyhľadajte lekársku pomoc. Po manipulácii si dôkladne umyte ruky. Skladujte pri teplotách nad + 5 ° C do + 25 ° C.

Dodatočné parametre

Kategória: Hypoalergénne produkty
Záruka: 2 roky