Olivia Natural - Nechtíkový olej (Calendulaofficinalis)

Kód: 870
€6 / ks
Na objednávku

Olej na hojenie rán

Objem: 30 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

Liečivá sila nechtíkového oleja je legendárna, v ľudovom liečiteľstve sa používa už po stáročia. Jeho protizápalový účinok a účinok hojenia rán upokojuje problémovú pokožku, stimuluje regeneráciu tkaniva, takže je vynikajúci aj pri vyrážkach, popraskanej, popraskanej koži, odreninách, spálení od slnka a kŕčových žilách. Olej s vysokým obsahom antioxidantov a vitamínov A, B, D, E. 

Viac informácií:
  • Prírodný kvalitný nechtíkový olej je 100% čistý, nerafinovaný výrobok bez parfumácie.
  • Je antialergický, takže ho môžete použiť na akýkoľvek typ pokožky. Vďaka svojmu intenzívnemu ošetrujúcemu účinku ho vmasírujete do pokožky v tenkej vrstve 1-2 krát týždenne.
  • Obzvlášť účinný výsledok môžete dosiahnuť pre citlivé a suché typy pokožky.
  • Je vhodný na zníženie zápalových procesov pokožky a urýchlenie hojivých rán.
  • V zime na ošetrovanie namáhanej alebo celkovo suchej pokožky zmiešajte 10 ml nechtíkového oleja s 50 ml mandľového alebo jojobového oleja a potom vmasírujte do pokožky v tenkej vrstve.
    Možno ho použiť aj na starostlivosť o pokožku dojčiat a detí - ako detský olej ho dokonca môžete použiť aj na každodennú starostlivosť o detskú pokožku.
Zloženie (INCI): GlycineSoja Oil (sojový olej), CalendulaOfficinalisFlowerExtract (výťažok z nechtíka), Tocopherol (e-vitamín)

Dodatočné parametre

Kategória: Ošetrujúce oleje
Záruka: 2 roky