Nature Cleaning prací gél BLACK

Kód: P37
€2,50 / 500g
Vypredané (>5 500g)

Natur Cleaning prací gél BLACK na čiernu bielizeň bez fosfátov, chlóru, parabénov, palmových olejov, netestované na zvieratách, vyrobený z vegánskych a prírodných prísad (kukuričný olej, kokosový olej). Obsahuje vysoko biologicky odbúrateľné povrchovo aktívne látky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Popis : Natur Cleaning prací prášok BLACK prací gél na čiernu bielizeň je vhodný na pranie v práčke, ale aj na ručné pranie. Vďaka špeciálnemu zloženiu si môžeme obliecť voňavú a čistú bielizeň aj bez použitia aviváže. Na tkanive oblečenia nezostávajú biele zvyšky čistiaceho prostriedku. Jablčný ocot konzervuje tmavú farbu. Obmedzuje ich vyblednutiu a zanechá intenzívne tmavé farby ako nové! Je šetrný čistiaci prostriedok, ideálny pre vlnené a hodvábne tkaniny. Neobsahuje celulózový enzým, takže je vhodný aj na pranie bambusových plienok.

Zloženie : aniónový tenzid 5% alebo viac, ale menej ako 15% (biologická odbúrateľnosť> 80%), amfotérny tenzid menej ako 5%, konzervačná látka (benzizotiazolinón, fenoxyetanol), organická kyselina, vôňa.