Mydlo so škoricou a makom

Kód: 702
€5,70 / ks
Na objednávku (5 ks)

Exfoliačný masážny zážitok s anticelulitídnym účinkom

Vitajte vo svete sviežich, korenistých vôní a nádherne hodvábnej pokožky! S týmto 100% prírodným, organickým a čistým masážnym mydlom môžete pokožku nielen osviežiť, ale aj dezinfikovať! Vďaka svojej intenzívne voňajúcej škorici má aj protizápalové, fungicídne a antibakteriálne účinky. Drobný mak v mydle dokáže zlepšiť prekrvenie vašej pokožky, takže celulitíde jednoducho poviete nie. Mak v mydle pomáha odstraňovať odumreté kožné bunky, zaisťuje nepretržitú obnovu pokožky a hodvábne jemnú pokožku. Balenie: 110 g

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Viac informácií Naše škoricovo-makové mydlo je vhodné najmä na ošetrenie pokožky s celulitídou, pretože poskytuje rýchle a efektné riešenie problémových partií. Pri každodennom používaní môže byť vaša pokožka pevnejšia a hladšia! Makové semienka jemne obrusujú odumretú epidermu, vďaka čomu sa do našej pokožky ľahšie dostanú dôležité a výživné aktívne zložky. Jemná masáž dokáže zvýšiť lymfatický obeh našej pokožky, a tak sa jej užívaním môžu naštartovať prirodzené detoxikačné procesy. Pre silné antivírusové a antibakteriálne účinky škoricového oleja je toto mydlo vrelo odporúčané na umývanie rúk, keďže pri umývaní rúk nie je dôležité len odstraňovať viditeľné nečistoty. Pre normálnu pleť môžete tento produkt používať každý deň, neodporúčame ľuďom s citlivou pokožkou alebo deťom a počas tehotenstva, kvôli intenzívnemu prekrveniu zlepšujúcemu a hydratačnému účinku škoricového oleja, ktorý môže spôsobiť začervenanie a citlivosť pokožky. Pozor! Kvôli jemnej štruktúre pokožky tváre ho na starostlivosť o tvár neodporúčame. Toto špeciálne mydlo proti celulitíde neobsahuje žiadne zložky živočíšneho pôvodu, považuje sa za čisto bylinné, vegánske mydlo. Vďaka škorici sa môžete osprchovať so silnou, charakteristickou vôňou a intenzívnym povzbudzujúcim účinkom, ktorý svojou sviežou a vášnivou vôňou pomáha zahriať telo i dušu najmä v chladnej zime! Mimoriadne bohatá pena, ktorá počas používania hĺbkovo vyživuje a regeneruje suchú, dehydrovanú pokožku!

 

Zloženie (INCI): Sodium Cocoate (zmydeľnený kokosový olej), Sodium Heliate (zmydeľnený slnečnicový olej), Sodium Castorate (zmydeľnený ricínový olej), Sodium Olivate (zmydeľnený olivový olej), Aqua (voda), Glycerín (glycerol) *, Cinnamomum Cassia Oil (škoricový olej) Cinnamomum Cassia Powder (škoricový prášok), Papaver Somniferum Seed (semienka maku), Cinnamal **, Linalool **. *: prirodzene sa vyskytujúci pri reakcii zmydeľnenia. **: prírodná zložka esenciálneho oleja.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Kozmetika
Záruka: 2 roky