Mydlo Kubeba

Kód: 717
€5,70 / ks
Na objednávku (5 ks)

Vitalizujúce mydlo so silou vzácneho kubebového oleja

Vitalizujúce mydlo so silou vzácneho kubebového oleja! Kubeba z čeľade vavrínovitých pochádza z južnej, východnej a juhozápadnej Číny. Má zvláštnu vôňu so sladkou, korenistou arómou a citrusovými podtónmi. Ranná vitalizujúca alebo nočná harmonizácia, povznášajúca, povzbudzujúca antidepresívna vôňa oživuje telo i dušu. Medzi jeho nespočetné blahodarné účinky patria priaznivé účinky na nervový systém a náladu, preto sa odporúča najmä tým, ktorí vedú stresujúci život. Mydlo Kubeba sa stalo jedným z obľúbených mydiel našich zákazníkov pre svoje povzbudzujúce, osviežujúce, tonizačné, čistiace, dezinfekčné a antiseptické vlastnosti pokožky, ako aj regulačné, protizápalové a dezodoračné účinky na tvorbu kožného mazu! Balenie: 110 g

Detailné informácie

Podrobný popis

Viac informácií: Odporúčame pre všetky typy pleti, príjemnú sladkú, citrusovú vôňu si okamžite zamilujete! Ak chcete darovať mydlo a nechcete riskovať, s touto osviežujúcou vôňou sa ho rozhodne nemôžete pomýliť! Všetky vekové kategórie ho milujú kvôli jeho unisex vôni! Mydlo vyrobené z oleja cubebea môžete s istotou používať aj na slnku: je to esenciálny olej, ktorý nesenzibilizuje pokožku a nie je fototoxický. Veľmi príjemné sladké, citrusové mydlo Vás okamžite naplní šťastím pri kúpaní. Esenciálny olej z kubeby je dobrým pleťovým tonikom a dezinfekčným prostriedkom, preto je vhodný najmä na ošetrenie aknóznej a mastnej pleti, ale je aj bežnou zložkou parfumov a dezodorantov. Mimoriadne bohaté penivé mydlo, ktoré pri používaní hĺbkovo vyživuje a regeneruje suchú, dehydrovanú pokožku, vďaka prírodným zložkám nezaťažuje organizmus škodlivinami.

Zloženie (INCI): Sodium Cocoate (zmydeľnený kokosový olej), Sodium Heliate (zmydeľnený slnečnicový olej), Sodium Olivate (zmydeľnený olivový olej), Aqua (voda), Glycerín (glycerín)*, Litsea Cubeba Oil (olej z kubeby) (fialové farbivo), Citral **, Limonene **, Linalool **. *: prirodzene sa vyskytujúci pri reakcii zmydeľnenia. **: prírodná zložka esenciálneho oleja.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Kozmetika
Záruka: 2 roky