Esenciálny olej Ylang Ylang (CANANGA ODORATA OIL)

Kód: 819
€5,35 / ks
Na objednávku

Vôňa, ktorá prebúdza túžbu

 

Ylang-ylang je kvet lásky. Je to dokonalý prírodný parfum vďaka svojej sladkej kvetinovej vôni. Účinok afrodiziaka môžete zvýrazniť pridaním do telového masla alebo základného oleja a tým vyrobiť telové mlieko alebo masážny olej. Používajte ho po kúpaní, masírujte po celom tele (alebo tele partnera), pomocou ktorého okrem účinku zvyšujúceho túžbu rozpustíte aj fyzické a duševné kŕče. Jeho použitie tiež zmierňuje nespavosť a má antiseptické, sedatívne a harmonizujúce účinky na telo.

Detailné informácie

Podrobný popis

Viac informácií:

  • Olivia Natural prírodný éterický olej ylang-ylang je 100% čistý a kvalitný neriedený produkt.
  • Vonné tóny: BASIC - bohaté, silné a dlhotrvajúce. Robí každú zmes odolnou a fixuje sa.
  • Účinne reguluje funkciu mazových žliaz, takže priaznivo pôsobí proti akné a čiernych bodiek. Pripravte si tonikum na čistenie tváre: nakvapkajte 1 - 2 kvapky éterického oleja do 1 dl vody a potom si ním po umytí tváre utrite problémové partie.
  • Ak chcete prebudiť alebo zvýšiť chuť, pridajte niekoľko kvapiek éterického oleja do vody na kúpanie, telového masla alebo masážneho oleja.
  • Proti vráskam, pomáha predchádzať predčasnému starnutiu pokožky - nakvapkajte 1-2 kvapky do hydratačného krému na tvár alebo do nášho základného oleja púpalky dvojročnej.
  • Skladujte na chladnom mieste alebo pri izbovej teplote, chráňte pred priamym slnečným žiarením a teplom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Používajte iba zvonka, na ošetrenie povrchov pokožky nepoužívajte neriedené (okrem olejov z levandule a čajovníka, ako je uvedené v špecifikácii produktu). Chráňte svoje oči!
  • Ak chcete použiť niektorý z našich éterických olejov okrem tých, ktoré sú uvedené v popise produktu, nezabudnite sa vopred poradiť s odborníkom alebo dermatológom!
  • Esenciálne oleje sú vysoko horľavé zlúčeniny, nepoužívajte v ich blízkosti otvorený oheň!

Zloženie (INCI): Olej Cananga Odorata (100% čistý prírodný éterický olej ylang-ylang)

Zmyselná, sladko zvodná

Dodatočné parametre

Kategória: OLIVIA
Záruka: 2 roky