Esenciálny olej Pomaranč (CITRUS AURANTIUM VAR.DULCIS PEEL OIL)

Kód: 813
€5,75 / ks
Na objednávku

Vôňa, ktorá Vám vyčarí úsmev na tvári

Pomaranč ako „usmievavý“ olej pôsobí na vašu dušu, aby vás rozveselil a naladil na dobrú náladu. Jeho osviežujúci účinok je vynikajúci na zmiernenie úzkosti, stresu a na potlačenie zlej nálady. Môžete ho používať v aromalampe na osvieženie domova, môžete ho inhalovať, ale tiež je vynikajúci do kúpeľa a v saune.Dá sa z neho vyrobiť masážny olej alebo ho použiť ako obklad. Ideálny na uvoľnenie svalových kŕčov. Jeho protizápalové, protiinfekčné vlastnosti pomáhajú udržiavať zdravie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Viac informácií:

  • Olivia natural prírodný pomarančový éterický olej je 100% čistý a kvalitný neriedený produkt.
  • Poznámka k vôni: HLAVA - jeden z najprchavejších éterických olejov, vôňa je okamžite cítiteľná. Ľahký, čerstvý éterický olej, ktorý sa rýchlo odparuje.
  • Môžete si s ním pripraviť aj kúpeľ na čistenie pleti: zmiešajte 8 - 10 kvapiek s mliekom, medom alebo olejom.
  • Keď sa necítite dobre, vaša nálada je zhoršená, naparujte ho (4 - 6 kvapiek do 15 ml vody), kvapkajte si ju na zápästia, potom si obe zápästia začnite trieť o seba a hlboko sa nadýchnite vône.
  • Pri zmiešaní s bambuckým maslom alebo kakaovým maslom vyváži pokožku, upokojuje a tonizuje ju, ak je sucháalebo popraskaná.
  • Pomáha odstraňovať toxíny z tela, zlepšuje chuť do jedla a trávenie masírovaním pokožky na bruchu (zmiešané so 4 - 5 kvapkami v 15 ml základného oleja)...
  • Skladujte na chladnom mieste alebo pri izbovej teplote, chráňte pred priamym slnečným žiarením a teplom. Uchovávajte mimo dosahu detí! Používajte iba zvonka, na ošetrenie pokožky nepoužívajte neriedené (okrem olejov z levandule a čajovníka, ako je uvedené v špecifikácii produktu). Chráňte svoje oči!
  • Ak chcete použiť niektorý z našich éterických olejov okrem tých, ktoré sú uvedené v popise produktu, nezabudnite sa vopred poradiť s odborníkom alebo dermatológom!
  • Esenciálne oleje sú vysoko horľavé zlúčeniny, nepoužívajte v ich blízkosti otvorený oheň!

Zloženie (INCI): Citrus Aurantium var. Dulcis Peel Oil (100% čistý prírodný pomarančový éterický olej)

Vitalizujúci a energizujúci

Dodatočné parametre

Kategória: OLIVIA
Záruka: 2 roky