Esenciálny olej Čajovník (MELALEUCA ALTERNIFOLIA LEAF OIL)

Kód: 804
€5,55 / ks
Na objednávku

Vôňa, ktorá chráni pred infekciami

 

Olej z čajovníka je hrdým majiteľom najsilnejších antibakteriálnych, protiplesňových a antivírusových titulov. Jeho čistiace a osviežujúce vlastnosti chránia pred infekčnými organizmami, baktériami a plesňami - odparovaním tiež môžete zabrániť infekciám prenášaným vzduchom. Posilňuje tiež váš imunitný systém a poskytuje ochranu pred infekciami. Používa sa aj pri liečbe plesne nôh, oparov, bodnutia hmyzom alebo na zapálené akné. Inhalovaním chráni pred nachladnutím a prechladnutí, ale svojou korenistou a sviežou vôňou môže tiež povzbudiť telo, dušu a ducha. Odporúča sa na výrobu masážneho oleja alebo kompresie, inhalovanie, taktiež do kúpeľa alebo v saune.

Detailné informácie

Podrobný popis

Viac informácií:

 • Olivia Natural prírodný éterický olej z čajovníkového oleja je 100% čistý a kvalitný neriedený produkt.
 • Poznámka k vôni: HLAVA - jeden z najprchavejších éterických olejov, vôňa je okamžite viditeľná. Ľahký, čerstvý éterický olej, ktorý sa rýchlo odparuje.
 • Môžete si s ním pripraviť aj kúpeľ na čistenie a dezinfekciu pokožky: zmiešajte 8 - 10 kvapiek s mliekom, medom alebo olejom.
 • Okrem levandule je to jediný éterický olej, ktorý je možné nanášať priamo na pokožku s mierou, ale bez riedenia. Na popáleniny, rezné rany, pľuzgiere, úpal
 • V prípade pokožky náchylnej na akné ošetrite postihnuté miesto.
 • V prípade bodnutia hmyzom, svrbenia pokožky, môžete priamo na postihnuté miesto naniesť 1 - 2 kvapky oleja z čajovníkového oleja. Ak je však postihnutá väčšia oblasť pokožky, zrieďte ju neutrálnym základným olejom (napr. Jojobou).
 • Pri používaní v difúzeri alebo inhalovaní (4 - 6 kvapiek do 15 ml vody) zmierňujevpríznaky astmy, bronchitídy, nachladnutia, kašľa, horúčky, zápalu hrtana, bolesti hrdla a čierneho kašľa.
 • Urobte si kúpeľ proti plesni nôh: nakvapkajte 4 - 5 kvapiek do vody a namočte do nej chodidlá. Pri plesni na nechtoch si infikovaný necht natierajte 2 - 3 krát denne 1 - 1 kvapkou nezriedeného oleja z čajovníkového oleja po dobu 5 - 7 dní.
 • Môžete ho tiež úspešne aplikovať na lupiny na pokožke hlavy zmiešaním 4 kvapiek oleja z čajovníkového oleja a 3 kvapiek levanduľového oleja v šampóne.
 • Skladujte na chladnom mieste alebo pri izbovej teplote, chráňte pred priamym slnečným žiarením a teplom. Uchovávajte mimo dosahu detí! Používajte iba zvonka, na ošetrenie pokožky nepoužívajte neriedené (okrem olejov z levandule a čajovníka, ako je uvedené v špecifikácii produktu). Chráňte svoje oči!
 • Ak chcete použiť niektorý z našich éterických olejov okrem tých, ktoré sú uvedené v popise produktu, nezabudnite sa vopred poradiť s odborníkom alebo dermatológom!
 • Esenciálne oleje sú vysoko horľavé zlúčeniny, nepoužívajte v ich blízkosti otvorený oheň!

Zloženie (INCI): Olej z listov Melaleuca Alternifolia (100% čistý prírodný éterický olej z čajovníka)

dezinfekčný a protizápalový účinok

Dodatočné parametre

Kategória: OLIVIA
Záruka: 2 roky