Detská prírodná Zubná pasta Pomaranč a Klementínka NORDICS 50 ml

Kód: 899
€3,79 / ks €7,58 / 100 ml
Na objednávku (2 ks)

Osviežujúca chuť sladkého pomaranča a klementínky rýchlo vaše deti presvedčí, že čistenie zúbkov nemusí byť len nudná povinnosť. Špeciálne navrhnutá pasta vďaka obsahu vápnika ochráni už prvé detské zúbky pred zubným kazom a zanechá ich čisté a silné. Umývajte vašim najmenším deťom zúbky dvakrát denne, alebo to nechajte na nich samých. Vďaka chutnej zubnej paste žiarivo oranžovej farby budú už odmalička vedieť, že starostlivosť o zuby je bežnou súčasťou každého dňa.

Detailné informácie

Podrobný popis

irma Norte Ltd myslí aj na našich najmenších!
Prírodná zubná pasta, s príchuťou pomaranča a klementínky, je vhodná pre deti vo veku od pár mesiacov až po štyri roky, čo z nej robí nenahraditeľného pomocníka pri prvom umývaní zúbkov.4

Deti si jej príchuť zamilujú a vy budete spokojní, že povinné čistenie zubov sa pre deti stane príjemnou rutinou a nie trestom.

Pasta neobsahuje žiadne parabény, fluorid, SLS, umelé farbivá a je klinicky testovaná a schválená. Jej kúpou tak isto podporujete Nadácia čistých pláži a mora.

Použitie

Množstvo o veľkosti hrášku naneste na zubnú kefku a jemnými krúživými pohybmi vyčistite zúbky. Pri väčších deťoch je možné nechať ich, nech si zuby čistia samé. Zabráňte prehltnutiu!

Zloženie

SORBITOL, sušená sylica, GLYCERIN, VODA, XYLITOL, PEG-8, SODIUM METYL COCOYL TAURATE, CITRÁT SODNÝ, ARÓMA, výťažky z listov kvetu ALOE BARBADENSIS, SÓDA BIKARBÓNA, chlorid draselný, oxid titaničitý, kyselina p-anizolová, xantánová guma, oxid titaničitý, kyselina p-anizolová, xantánová guma, karagén, kyselina hyalurónová, kyselina xantánová, kyselina karbónová, kyselina karbónová, kyselina dusičná, kyselina p-anizolová, sacharyna, pomarančová príchuť, príchuť klementínky, Vápnik, Vitamín B12