Toaletný olej premium citrus

Kód: T76
€9,90 / 500g
Na dotaz

Perfektné riešenie pre hygienu toaliet! Toaletný olej je ekologický produkt na hygienu toaliet vyvinutý a vyrobený maďarskou spoločnosťou, ktorý vytvára tenkú vrstvu na toaletných misách, čím bráni hromadeniu nečistôt a vodného kameňa.

Detailné informácie

Podrobný popis

Premium toaletný olej je hygienický výrobok vyrobený z prírodných zložiek, bez obsahu fosfátov, chlóru a parabénov, vyrobený z vegánskych prísad, biologicky odbúrateľných prírodných zložiek bez palmového oleja. Toaletné misy, pisoáre sa vďaka svojmu jednoduchému, rýchlemu a hygienickému použitiu môžu čistiť a udržiavať v čistote po dlhú dobu, vďaka svojim špeciálnym zložkám tvoria na ošetrenom povrchu tenký film, ktorý zabraňuje hromadeniu nových nečistôt a vodného kameňa. Každé použitie (asi 2 až 5 sprejov) poskytuje až 48 hodín ochrany a sviežej vône, čo je ekonomickejšie ako akékoľvek iné známe riešenie.

Návod na použitie: Postrek toaletného oleja čistí toaletnú misu a zabraňuje hromadeniu čerstvých nečistôt. To znižuje množstvo vodného kameňa, ktoré je potrebné na udržanie čistoty. Poskytuje príjemnú, sviežu vôňu.

Upozornenie! Nestriekajte na plasty ! Spôsobuje vážne podráždenie očí. Uchovávajte mimo dosahu detí a potravín. V PRÍPADE KONTAKTU S OČAMI : Opatrne niekoľko minút vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sa dajú ľahko vybrať. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva : vyhľadajte lekársku pomoc. Po manipulácii si dôkladne umyte ruky. Skladujte pri teplotách nad + 5 ° C do + 25 ° C.

Zloženie : izopropanol <30%, vôňa <20%
Výrobca: Cudy Future Kft. 4400 Nyíregyháza, kéz u. 8. Maďarsko

 

Dodatočné parametre

Kategória: Čistiace prostriedky
Záruka: 2 roky