Mydlo z bahna z Mŕtveho mora s kozím mliekom

Kód: 705
€5,70 / ks
Skladom (5 ks)

Toto prírodné mydlo obsahuje okrem vysoko minerálneho bahna z Mŕtveho mora aj hydratačné kakaové maslo a na vitamíny bohaté kozie mlieko. Čierne minerálne bahno má vynikajúci hĺbkový čistiaci účinok, zároveň napína, vyživuje, hydratuje a oživuje vašu pokožku, vďaka čomu je žiarivá a svieža. Odporúča sa na ekzémy, psoriázu a citlivú pokožku, bez zápachu. Balenie: 110 g

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Viac informácií: Mydlo z bahna z Mŕtveho mora nie je naše najestetickejšie mydlo, ale to nie je pointou tohto produktu, keďže je plné hodnotnejších látok! Všetky minerály, ktoré obsahuje, majú silný ošetrujúci, omladzujúci a regeneračný účinok na pokožku. Pení krémovo a jemne vďaka obsahu kakaového masla.

 

Zloženie (INCI): Sodium Cocoate (zmydeľnený kokosový olej), Sodium Heliate (zmydeľnený slnečnicový olej), Sodium Castorate (zmydeľnený ricínový olej), Sodium Olivate (zmydeľnený olivový olej), Aqua (voda), Glycerín (glycerín) *, Caprae Lac Powder ), Bahno z Mŕtveho mora *: prirodzene sa vyskytujúci pri reakcii zmydeľnenia. **: prírodná zložka esenciálneho oleja.

Dodatočné parametre

Kategória: Kozmetika
Záruka: 2 roky